Neváhejte se informovat o možnosti množstevních slev na telefonu +420 577 454 123
0.00

PLASTIparking® - zatravňovací rohože

ZATRAVŇOVACÍ PARKOVACÍ ROHOŽ PLASTIparking®,
ZATRAVŇOVACÍ PLETIVO PRO CHŮZI A POJEZD PLASTIkorzo®

Zatravňovací pletivo pro stavbu chodníků 2x10m PLASTIkorzo ® ČERNÉ

Zatravňovací pletivo PLASTIkorzo ® velikosti 2x10m - standardní zatravňovací parkovací pletivo na chodníky a dočasné stání lehkých vozidel.
Cena: 4920.00
4066 bez DPH

Popis

Pletivo znáte z TV reportáže Jana Kopřivy v Receptáři prima nápadů či z pořadu PoLopatě.


 

DESIGNED IN USA


 

 

BARVA PLETIVA ČERNÁ

 

NENÍ TŘEBA JEN BETONOVAT, ZACHOVEJME ZELEŇ ! POUŽITÍM ZATRAVŇOVACÍHO PLETIVA PLASTIkorzo® ZŮSTANE CENNÁ DEŠŤOVÁ VODA V POZEMKU A NENÍ ODVEDENA DO KANALIZACE. 

VYROBENO ZE 100% RECYKLOVANÉHO HDPE. ŽIVOTNOST V ZEMI V PODSTATĚ NEOMEZENÁ.


Novinka - standardní zatravňovací parkovací pletivo na chodníky a dočasné stání lehkých vozidel. 

Výhody zatravňovacího parkovacího pletiva

PLASTIkorzo ®: 


Používáme všude tam, kde chceme vytvořit pevnou travnatou plochu, například chodník, zpevněný příjezd, zpevnění plochy u golfových hřišť a podobně.

 

Lze použít i na časově omezené stání osobních automobilů. Zatravňovací parkovací pletivo je vynikající také k ochraně trávy dvorků a zahrad, kde pobíhají psi, kteří vegetaci často udupou. 

 

Dále vhodné i k dětským houpačkám, lavičkám, pískovištím a podobně tedy tam, kde potřebujeme zpevnit třeba jen kousek plochy. 

PLASTIkorzo ® je dodáváno v rolích 2x2.5m. Vyrobeno je z částečně recyklovaného polymeru s UV stabilizátorem. Životnost je mnoho let, v podstatě je neomezená. 

Instalace: 
Instalace je jednoduchá. Po posekání trávy na stávajícím trávníku je role rozbalena a připevní se na povrch pomocí kovových U-svorek nebo plastových kolíků v daném schématu. Tím, jak trávník proste otvory v pletivu, vytvoří silný, zpevněný povrch. Samotné pletivo po řádném prorostení trávou zcela zmizí. Pletivo lze nainstalovat podle potřeby také na nově upravené prostory se zasetou trávou a následně nechat trávou prorůst.

 

Pletivo PLASTIkorzo ® doporučujeme pokrýt lehce zeminou do výše 1 cm (není však podmínkou). Plně předpokládaných vlastností dosáhne pletivo PLASTIkorzo ® v okamžiku, kdy zcela prorostlo přes mřížkové otvory - obvykle po několika týdnech během vegetačního období, o něco déle mimo vegetační období. Po pletivu je však možno chodit i během prorůstání. 

 

Instalujeme před, během i po ukončení vegetačního období, tedy v předjaří, na jaře, během léta, podzimu a před zimou.


Tráva nad pletivem může být běžně sekána. Instalace pletiva celkově zlepší stav trávníku. Trávník, zpevněný rohoží PLASTIkorzo ®, se nevertikutuje. 

Na upevnění pletiva používáme kovové U-svorky. Na vymezení parkovacího prostoru je možno použít oddělovací plastické bodce s disky ve žluté barvě. 

Zatravňovací pletivo je kvalitní produkt amerického koncernu, úspěšně instalovaný na mnoha parkovištích, letištních plochách i dalších místech po celém světě. 

Hmotnost 660 gr/m2 

Plátce DPH si může odečíst DPH 

Sledujte přiložené tabulky s pevnostními a technickými charakteristikami produktu.

Informujte se na možnost množstevních slev 

Informujte se na potřebné množství U-PINŮ a také na slevu, či možnost dodání zdarma dle hodnoty objednávky. 

 

PLASTIkorzo® parkovací pletivo
Rozměr role bm    
standard i special Odhad potřeby U-PINS Z toho zdarma U-PINS
2 x 2,5 10-20 0
2 x 5 20-30 0
2 x 10 30-40 10
2 x 30 80-100 20
Při větším odběru pletiva se počet U-PINS zdarma může zvýšit.


Skladem. 

 

Plochy zpevněné zatravňovacím pletivem pro chůzi a pojezd  nejsou stavbou ve smyslu zákona 183/2006 Sb., nejedná se tedy o plochu, podléhající dani z nemovitých věcí.

 

Daň z nemovitých věcí se tedy neplatí


Total time: 0.040648s