Neváhejte se informovat o možnosti množstevních slev na telefonu +420 577 454 123
0.00

PLASTIparking® - zatravňovací rohože

ZATRAVŇOVACÍ PARKOVACÍ ROHOŽ PLASTIparking®,
ZATRAVŇOVACÍ PLETIVO PRO CHŮZI A POJEZD PLASTIkorzo®

O nás

O nás

Popis

Logo GLOBAL ENTERPRISSES LTD spol. s.r.o.Obchodní firma GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s .r o. Vizovice byla založena v roce 1991. Od doby svého vzniku se zabývá dovozem nepotravinářského zboží ze zahraničí a jeho distribucí v tuzemsku. V začátcích to bylo především ruční nářadí pro kutily. Poté postupně přibývaly další komodity, jako potřeby pro domácnost a také velmi známé a oblíbené úklidové utěrky nejvyšší kvality, které jsou pro naši firmu vyráběny a poté prodávány pod vlastní obchodní značkou RUDOMA.

V roce 2005 firma rozšířila svůj sortiment o zboží pro potřeby na zahradu. Několik let je firma výhradním dovozcem, hlavním a záručním servisem zahradní a komunální techniky TEXAS A/S Odense, Dánsko pro ČR. Mnoho tisíc protuktů zahradní techniky TEXAS slouží k plné spokojenosti uživatelů. Firma je také dovozcem zahradního nářadí, hadic a nůžek od firmy FERRARI Itálie v rámci ČR.

Od roku 2004 dovážíme oranžové plastové pletivo k ohrazení stavebních prostranství. Po doplnění tyčemi a lany (vlastní originální technické řešení) vzniká unikátní a bezpečný zavětrovací systém PLASTIplot ®  se používá podél cest jako ochrana proti závějím. Malá část těchto plotů se exportuje.


Firma GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o., dodává přímo především do obchodních systémů a smluvním partnerům, do maloobchodní sítě pomocí smluvních velkoobchodů. Počínaje rokem 2010 rozšiřujeme službu majitelům zahradní a komunální techniky TEXAS o nová prodejní a servisní sřediska nezáručních a pozáručních oprav v rámci ČR.

 

dle § 25 ZoET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Total time: 0.027447s