Neváhejte se informovat o možnosti množstevních slev na telefonu +420 577 454 123
0.00

PLASTIparking® - zatravňovací rohože

ZATRAVŇOVACÍ PARKOVACÍ ROHOŽ PLASTIparking®,
ZATRAVŇOVACÍ PLETIVO PRO CHŮZI A POJEZD PLASTIkorzo®

Zatravňovací parkovací rohož 2x10m v roli PLASTIparking ® STANDARD

PLASTIparking ®Novinka - standardní zatravňovací parkovací rohož v roli pro stavbu parkovacích ploch až do váhy osobního vozidla.Velikost 2x10m.
Cena: 9990.00
8256 bez DPH

Popis

Rohož znáte z TV reportáže Jana Kopřivy v Receptáři prima nápadů či z pořadu PoLopatě.

 

NENÍ TŘEBA JEN BETONOVAT, ZACHOVEJME ZELEŇ ! 
POUŽITÍM ORIGINÁLNÍ ZATRAVŇOVACÍ ROHOŽE PLASTIparking® ZŮSTANE CENNÁ DEŠŤOVÁ VODA V POZEMKU A NENÍ ODVEDENA DO KANALIZACE 

 

DESIGNED IN USA


Unikátní tvar rohože PLASTIparking ® - zatravňovací parkovací rohož zaručuje až o 97% nižší prokluz oproti jiným rohožím, či zatravňovacím plastovým dlaždicím. 

VYROBENO Z PANENSKÉHO GRANULÁTU HDPE S PŘÍMĚSÍ RECYKLÁTU. ŽIVOTNOST V ZEMI V PODSTATĚ NEOMEZENÁ.

 

Doprava zdarma

 

Novinka - standardní zatravňovací parkovací rohož v roli pro stavbu parkovacích ploch do nosnosti více jak velkého osobního vozidla, tedy i dodávek a menších nákladních vozidel.  Ve verzi Speciál až do zátěže 8 tun na nápravu

Vhodné pro stavbu pojezdových komunikací k domům i k dalším stavbám, pro stavbu zatravněných parkovišť o neomezené velikosti. Zatravňovací parkovací rohož PLASTIparking ® můžete použít  i ke stavbě chodníků, přístupových cest, rezidenčního parkování, velkých jezdeckých ploch. 

Stejně tak lze PLASTIparking ® uplatnit i na malých plochách jako jsou plochy u garáží, plotů, branky, k lavičkám v parku a podobně, tedy všude tam, kde chceme používat zelené plochy a přitom netvořit koleje či vyšlapané chodníčky v trávnících. 

Unikátní tvar rohože PLASTIparking ® chrání rostlinky trávníku před zašlapáním a tím jejich uhynutí. Mikroklima, které pod rohoží  PLASTIparking ® vzniká, trávníku velmi svědčí, takže je svěžejší a zdravější. Zatravňovací parkovací rohož PLASTIparking ® je vyrobena z částečně recyklovaného polymeru s UV stabilizátorem.  To zaručuje, že životnost zatravňovací parkovací rohože PLASTIparking ® je dána faktickou životností materiálu, tedy jistě více jak 100 let.


KVALITNÍ AMERICKÝ PRODUKT 

 

Vyrobena je z částečně recyklovaného polymeru s UV stabilizátorem. 

Vlastnosti: 

  • Vysoká úroveň výztuže dovoluje užitné zatížení až do váhy velkého osobního vozidla, tedy i dodávek a menších nákladních vozidel. 
  • Ideální pro trvalé nebo dočasné použití (snadná montáž i demontáž)
  • Rychlá a efektivní stavba Z hlediska nákladů v porovnání s instalací plastové 
    zatravňovací dlažby
  • Zádné výkopové práce nebo náročné odstraňování zeminy pouze to co je nezbytně nutné
  • Až o 97% lepší odolnost proti prokluzu oproti na standardním travním dlaždicím


Instalace: 
Instalace je jednoduchá. Po posekání trávy je role rozbalena a připevní se na povrch pomocí kovových U-svorek nebo plastových kolíků v daném schématu. Tím, jak trávník proste otvory ve speciálním tvaru rohože, vytvoří silný, zpevněný povrch. Rohož po řádném prorostení trávou zcela zmizí. Rohože lze nainstalovat podle potřeby na nově upravené prostory a následně nechat po zasetí trávou prorůst. Podmínkou předpokládaných vlastností je, aby nově instalovaná rohož byla ponechána bez použití, dokud tráva zcela neproroste přes mřížkové otvory - obvykle po několika týdnech během vegetačního období, o něco déle mimo vegetační období. 
 

Instalujeme před, během i po ukončení vegetačního období, tedy v předjaří, na jaře, během léta, podzimu a před zimou.Pokud je plocha silně zatížena bez travního prorostení okamžitě, může být omezena účinnost produktu. Tráva nad rohoží může být běžně sekána. Rohož dělíme do kategorií podle předpokládaného použití. 

Rohož Standard o síle 11 mm se používá na parkovací plochy o váze osobního vozu. 

Na upevnění rohože používáme kovové U-svorky. Na vymezení parkovacího prostoru je možno použít oddělovací plastické bodce s disky ve žluté barvě. 

Zatravňovací rohože jsou kvalitní produkt amerického koncernu, úspěšně instalovaný na mnoha parkovištích, letištních plochách i dalších místech po celém světě. 

Sledujte přiložené tabulky s pevnostními a technickými charakteristikami produktu.

Informujte se na možnost množstevních slev 
 

Informujte se na potřebné množství U-PINŮ a také na slevu, či možnost dodání zdarma dle hodnoty objednávky.

PLASTIparking® parkovací rohož
     
Rozměr role bm Odhad potřeby U-PINS Z toho zdarma U-PINS
standard i special    
2 x 2,5 10-20 0
2 x 5 20-30 0
2 x 10 30-40 20
2 x 20 60-80 40
Při větším odběru rohože se počet U-PINS zdarma může zvýšit.

 

Plochy zpevněné zatravňovací parkovací rohoží nejsou stavbou ve smyslu zákona 183/2006 Sb., nejedná se tedy o plochu, podléhající dani z nemovitých věcí. Daň se tedy neplatí.


Total time: 0.039035s